Hillary Clinton Fetö/Gülen terör örgütü bağlantıları

 

CIA ve Gulen ( Fetö ) terör örgütü arasındaki ilişkiyi bilmeyen yoktur. Gülen’e ABD’de oturma izni verilmesini sağlayan CIA ajanlarından tutun, aşağıda A Haber videosunda bahsedilen Gülen okullarının yöneten CIA ajanlarına kadar, Fetö terör örgütü CIA ile neredeyse etle tırnak gibi bütünleşmiş bir yapıdadır.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hSFHzCkdVvY

 

Fetö ( Gülen ) terör örgütünü CIA kurmuştur. Sabah gazetesinde yayımlanan haberde, Fethullah Gülen’in 16 yaşında iken MİT elemanlarınca eğitildiği, maaşını ise CIA’in ödediği belirtiliyor. (1)

 

 

CIA, çalışmalarını gizli yürüten, hedef ülkeleri içten çökertmeye çalışan bir ABD kurumudur, ancak Fetö-Gülen terör örgütünü, CIA’in dışında 2016 ABD seçimlerini az farkla kaybeden Hillary Clinton ve ABD eski başkanı Bill Clinton’ın da desteklediği ortaya çıkmıştır. Fethullah Gülen’in Hillary Clinton hayranı olduğu ve Lewinsky skandalı patlak verdiğinde Hillary ile yazıştığı belirtiliyor. (2)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DFsFyBpY_qI

 


 

 

Daily Caller sitesinden Muhabir Chuck Ross, Hillary Clinton ve Gülen terör örgütü ilişkileri ile ilgili yazılar yazmıştır.Bu yazılardan önemli noktaların çevirilerini paylaşacağım:

 

 

Gülen hareketinin Hillary Clinton’ın Başkanlık kampanyasına yüz binlerce dolar bağış yaptığı, en büyük yardımlardan birinin Recep Özkan adına yapıldığı, bu yardımın 500 bin dolarla 1 milyon dolar arasında olduğu yazılıyor. (3)

 

 

Gülen ile bağlantıları olan Turk Kültür Merkezi’nin eski başkanlarından olan Özkan, Clinton’ı başkan yapma komitesinde de çalışmış. Prof. Dr. Birol Yesilada’ya göre, Fetö’nün 8 milyon yandaşı ve 50 milyar dolarlık serveti varmış. Son yıllarda ABD’deki Fetöcüler seçim kampanyalarına yüklü miktarlarda bağışlar yapmışlar. Onlarca ABD’li politikacı Fetö terör örgütü tarafından maddi olarak desteklenmiş. (Bazı isimler: Sheila Jackson-Lee, Henry Cuellar, Yvette Clarke, Ed Towns) (4) (3)

 

 

Başka bir habere göre, Fetöcüler, ABD’li meclis üyeleri için 200’den fazla gezi düzenlemiş ve gezileri gizlice finanse etmişler. (5) Bunların ortaya çıkmasından sonra ABD Meclisi Etik Komitesi bir araştırma yapar ve bir rapor yayımlar. Rapora göre, BAKIAD, Azerbaycan’a düzenlenen bir geziyi gizlice finanse etmiştir. (5) Ayrıca müfettişler, fetöcülerin ABD’li meclis üyelerine yalan söylemiş, bazı bilgileri gizlemiş ya da saptırmış olabileceklerinin delillerine ulaşır. (3)

 

 

Fetöcülerin ABD’li politikacılara yaptığı bağışların bazılarının yasa dışı olma ihtimali de varmış. Yine bir haberde New Hampshire Senatörü Kelly Ayotte, Fetö-Gülen bağlantıları olan 19 Türk bağışçıdan gelen 43 bin dolarlık bağışı 30 Nisan 2014’de iade etmiş. (3)

 

Kelly Ayotte, Clinton başta olmak üzere diğer politikacılara çağrı yaparak Gülen-Fetö paralarının iade edilmesini istemiş.

 

 

Recep Özkan’ın Hillary Clinton’a yüklü miktarlarda para bağışladığı yazılıyor. Bu fotoğrafta (6) Özkan Clinton’ı 2006-2007 yıllarında Ramazan yemeklerinde ağırlıyor.

 

 

1 Nisan 2009’da Gökhan Özkök, Clinton’ın yardımcılarından Huma Abedin’den müttefiklerinden birini Başkan Obama ile görüştürmesini istiyor. (7) Alliance for Shared Values isimli bir başka Fetö-Gülen grubu, Clinton bağlantılı Podesta Group isimli lobicilik yapan bir şirketi kiralıyor. Fetöcü AFSV’nin başkanı Texas Üniversitesi’nin eski profesörlerinden Alp Aslandoğan da Clinton’ın kampanyasına bağışta bulunmuş. (7) Podesta Group, Clinton’ın kampanyasını yürüten John Podesta’nın bir şirketiymiş. Teksas’daki Gülen okulları ve şirketleri arasında da şüpheli ilişkiler mevcutmuş. Özkök ve Aslandoğan muhabirin yorum isteğine cevap vermemişler.

 

 

Arananlar listesinde bulunan Adil Öksüz de Hillary Clinton’a bağış yapanlardan biriymiş. 5000 dolar bağış yapmış. (8)

 

 

Bir E-postada Özkök, Huma Abedin’e şöyle yazmış: Hillary Clinton’a lütfen iletin, Başkan Obama, Türkiye gezisinde 15 dakikasını ayırıp Ekmeleddin İhsanoğlu ile bir görüşme yaparsa çok güzel olur. (7)

( Gökhan Özkök ve Recep Özkan ikiside Ekmeleddin İhsanoğlu için görüşme ayarlama maksatlı epostalar atmışlar. (8) )

E-postanın ekran görüntüsü:

Resim kaynak: http://dailycaller.com/2016/07/13/new-ties-emerge-between-clinton-and-mysterious-islamic-cleric/

 

 

Mektuptan günler sonra, Obama ve Ekmeleddin İhsanoğlu İstanbul’da görüşmüşlerdir. Gülen’in müttefiki Ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimini Recep Tayyip Erdoğan’a karşı kaybetmiştir. (7) Obama Ekmeleddin İhsanoğlu’nu Beyaz Saray’a davet etmiştir.

 

 


 

 

Unutmadan ekleyelim Hillary Clinton Ekmeleddin İhsanoğlu’na bir mektup yazmıştır:

 

“Sayın Profesör İhsanoğlu

En son Washington ziyaretiniz esnasında sizi State ofisimizde ağırlamak bizim için çok keyifliydi. Sizi tekrar görmekten çok memnun olduk. Sudan, Afrika Boynuzu ve Suriye hakkındaki ortak çabalarımız üzerine konuşup bilgi alışverişinde bulunmanız ve birçok kritik konuda değerli görüşlerinize danışma fırsatı vermenizden ötürü minnettarız.

Nazik hediyeniz olan OIC’nin 40. yılı anısına hazırladığınız kitabınız için de ayrıca teşekkür ederim. Böylesi hediyeler OIC’nin son yıllardaki olağanüstü başarılarını ve dünya çapında oynamakta olduğu önemli rolü hatırlatmak adına çok önemlidir.

En içten dileklerim ve saygılarımla,

Hillary Clinton”

(Kaynak Ertuğrul Özkök yazısı 10 Nisan 2012

Yazının başlığı: “Fethullah Hoca ‘hizmet’e dönüyorsa”)

 

Yazıda aynen şöyle diyor: “İslam İşbirliği Teşkilatı, Prof. İhsanoğlu’nun genel sekreterliğe seçilmesinden sonra dünyada belirgin bir saygı ve etki gücü kazandı.”

Yorum sizin!!!

 


 

 

 

( Sonsöz:

CIA – ABD ve Batı, Dinleri (Hıristiyanlık dâhil olmak üzere İslam ve bütün dinleri. - Örnek: CIA, Güney Amerika’da Hıristiyanlığı kullanmıştır.) ve radikal İslam’ı kendi çıkarları için kullanmaktadır. Para ve mevki uğruna insanlar ABD çıkarları için kullanılmaktadır, masum insanların beyinleri yıkanmaktadır. Hâlbuki baktığımızda, tüm İslam coğrafyasını, Afganistan’ı, Somali’yi, Sudan’ı, Irak’ı, Libya’yı, Mısır'ı, Yemen’i, Türkiye'yi hatta gerçeklere vakıfsanız Suriye’yi kana bulayan ABD’dir.

IŞİD/Daeş/Deaş’i kuranın ABD olduğu bugün ortadadır, Fetö terör örgütü yine aynı ABD’nin desteğini almakta, Fetö darbecileri NATO karargâhlarına sığınmaktadır. PKK ve YPG’yi destekleyenin Batı ve ABD olduğu bilinmektedir!

15 Temmuz hain darbe girişimi tüm gerçekleri açığa vurmuştur. Hep bir oyun, dalavere, oldubittiye getirip, halkların arasına nifak tohumları sokulup  ülkeler işgal edilmekte ya da iç savaş çıkartılmaktadır.

Halkımızın ve siyasetçilerimizin uyanık olması gereklidir! )

 

 

 

Önemli kısımların çevirileri yapıldı.

Kaynaklar:

(1) http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/08/06/guleni-16-yasinda-mit-egitti-maasini-cia-odedi

(2) http://www.thedailybeast.com/articles/2016/07/17/alleged-coup-mastermind-fethullah-g-len-loves-hillary-clinton.html

(3) http://dailycaller.com/2015/11/22/followers-of-a-mysterious-turkish-islamic-cleric-have-donated-heavily-to-hillarys-campaign-and-family-charity/

(4) https://www.buzzfeed.com/rosiegray/secretive-turkish-movement-buys-us-influence

(5) http://www.usatoday.com/story/news/politics/2015/10/29/turkish-faith-movement-secretly-funded-200-trips-lawmakers-and-staff/74535104/

(6) https://www.flickr.com/photos/tccnewyork/4642137833

(7) http://dailycaller.com/2016/07/13/new-ties-emerge-between-clinton-and-mysterious-islamic-cleric/

(8) http://dailycaller.com/2016/08/23/emails-show-ties-between-hillary-clinton-and-followers-of-controversial-turkish-cleric/