ABD, Suriye’de uçaklarını Rus jeti gibi gösterip bir yanıltma harekâtı mı planlıyor?

 

 

ABD, Suriye’de kullandığı onlarca savaş uçağını Rus jetlerinin rengine boyuyor…

Geçen hafta Kanadalı bir gazeteci twitter hesabından Suriye’de kullanılan Amerikan hava kuvvetlerine ait F/A-18 savaş uçaklarının Rus jetlerinin rengine boyanmış fotoğraflarını paylaşmıştı. Gazeteciye göre bu durum eğitim amaçlı standart bir prosedürdü. Ancak bazı kaynaklar, Suriye’de sivilleri bombaladığı söylenen uçakların, Rus savaş uçaklarının rengine boyanmış ABD jetleri olabileceğini dillendirdi.

 

 

( Hatırlayın, TSK bir açıklama yapmış ve Suriye rejim uçaklarının askerlerimizi bombaladığını duyurmuştu. Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/son-dakika-esad-in-ucaklari-askerl-gundem-2350277/

Acaba bu uçaklarda ABD’ye ait yeniden boyanan uçaklar mıydı?

Bizim asıl düşmanımız ABD midir, Suriye mi?

Şunu unutmayalım ki 15 Temmuz günü, Amerika Birleşik Devletleri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmek istemiştir! Kaynak: İbrahim KARAGÜL yazısı - Yeni Şafak http://www.yenisafak.com/yazarlar/ibrahimkaragul/abd-erdoganuı-oldurmeye-calıtı!-2030488

Vatan haini Fetö terör örgütü ve bu örgütün arkasındaki güç CIA (Amerikan Gizli İstihbarat Ajansı), yani ABD, yani Fetö terör örgütün liderinin sığıntı durumunda yaşadığı Amerika, 15 Temmuz darbe girişimini hep birlikte gerçekleştirmişlerdir. 15 Temmuz günü, Türkiye, ABD tarafından bölünmek istenmiştir.

İbrahim Karagül yazısında aynen şöyle diyor:

“Açık ve net söyleyelim:

ABD yönetimi, Gülen terör örgütü üzerinden Türkiye'de darbe tertiplemiştir, iç savaş çıkarmak istemiştir, milletimizi birbirine kırdırmaya çalışmıştır.” )

 

 

 

 

Gelelim yeniden boyanan uçaklara:

 

abd-jetlerini-rus-ucaklarinin-renklerine-boyuyor

İlk üç resim yeniden boyanmış Amerikan F/A-18 jeti, son resim Rus SU-34 savaş uçağı. Yeniden boyanan ABD uçağının yüksek hızla uçarken bir videosu çekilse, Rus jetinden ayırmak neredeyse imkânsız.

(Fotoğraf kaynak: Christian Borys)

 

rus-jeti-rengine-boyanmis-f18-abd-ucagi

Yeniden boyanan bir uçağın fotoğrafında Rus uçaklarında kullanılan yıldız bile bulunmakta.

(Fotoğraf kaynak: rt.com)

 

 

1 Ekim 2016’da, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin bir konuşması basına sızıyor…

ABD Dışişleri Bakanı, birkaç Suriyeli muhaliften, Rus uçaklarının sivilleri bombalama videolarını istiyor, (Çevirisi aynen şu şekilde: “Ajanlarımızın istediği videoları elde edebilir miyiz?”) ve Kerry’nin yardımcıları ekliyor: “Elimizde birçok video var ama bunlar doğrulanamıyor, Rus jetlerinin sivilleri bombalamasının gerçek videoları lazım, bizim işimize bu videolar çok yarar.”

Kaynak: http://www.moonofalabama.org/2016/10/is-the-us-preparing-a-false-flag-bombing-in-syria.html

 

 

ABD Dışişleri Bakanının, yalan haber ve fotoğraf üreten ve Suriye’de ABD için çalışan birkaç Suriyeli muhaliften Rus jetlerinin sivilleri bombalama videolarını istemesi ve hemen üzerine Suriye’de kullanılan Amerikan uçaklarının Rus jetlerine boyanmış resimlerinin basına sızması masum bir rastlantı olabilir. (?)

 

 

Ancak, Suriye’de Ghouta gaz saldırısı, yardım konvoyuna saldırı, hastanelere saldırılar gibi onlarca saldırı, hiçbir kesin kanıt ve delil olmadığı halde, hatta aksi istikamette *(Kaynak altta) delillere rağmen (ABD’nin parmağı), tüm dünyaya hâkim olan Amerikan ve Batı medyası aracılığıyla, Ruslar yaptı, Suriye’de rejim güçleri yaptı şeklinde tüm dünyaya pazarlanmıştır.

 

 

Mesela, Rus savaş uçaklarının bir mülteci kampını bombalamasının videosu ( Video sahte bile olsa, yeniden boyanmış bir Amerikan uçağı bile olsa. ) ABD’nin ve Batı’nın işine ne çok yarar!

 

Saddam’ın hiçbir yerde bulunamayan nükleer silahları, Irak’ın sonunu hazırlamamış mıydı? Aklımıza Gleiwitz radyo istasyonu saldırısı ve Gulf of Tonkin olayı geliyor… ( ABD, kendi istihbarat örgütü CIA’in planladığı bu saldırı - sahte operasyon - ile Vietnam’a savaş ilan etmiştir.)

 

 

 

Geçtiğimiz günlerde, Rus parlamentosu Suriye’de Rus güçlerinin süresiz olarak konuşlanması yönünde karar aldı. Ayrıca Rusya Savunma Bakanlığı, Rus askerlerinin Suriyeli askerler ile birlikte operasyonlara katılmaya başladığını ve hava saldırılarına karşı korunacaklarını duyurdu.

 

 

 

Rusya yalnız da değil, bir Çin fırkateyni Suriye’de Tartus limanına yanaştı. 1.3 Milyar nüfusu olan Çin Rusya’nın yanında yer alırsa, Amerika’ya karşı savaş veren Suriye ve İran’ı da eklersek bir etki uyandırır mı? Amerika Birleşik Devletleri uyarılmıştır. Rusya ve Suriye güçlerine yapılacak her türlü saldırı yasal değildir ve Rusya karşılığını verecektir.

Uçak boyama gibi ucuz numaralar ile ABD bir sonuca ulaşamaz.

 

 

 

 

 

Parantez içindekiler ek bilgi olarak eklenmiştir.

Kaynaklar:

http://www.moonofalabama.org/2016/06/gallery-dramatic-rescue-man-with-kid-runs-towards-camera-43-staged-pictures.html

* https://www.documentcloud.org/documents/1006045-possible-implications-of-bad-intelligence.html)

www.thedailysheeple.com/false-flag-or-standard-procedure-us-air-force-caught-repainting-several-jets-to-appear-russian_102016

http://www.moonofalabama.org/2016/10/is-the-us-preparing-a-false-flag-bombing-in-syria.html

https://twitter.com/ItsBorys/status/784132399798034432