15 Temmuz Darbe Girişiminin Asıl Amacı

Öncelikle birkaç şeyi hatırlayalım…

Türkiye’nin işgali anlamına gelen 1 Mart tezkeresi (Irak tezkeresi) TBMM’de reddedilir. (Mart 2003)

ABD’nin cevabı gecikmez, 4 Temmuz 2003 günü sözüm ona ‘NATO üyesi’ Türkiye’nin, yani askerimizin başına Irak- Süleymaniye’de çuval geçirilir, askerlerimiz üç gün gözaltında tutulur.

2003 Kasım İstanbul saldırıları (bombalamalar) gerçekleşir. (CIA saldırıları desek daha doğru olur.) Bu saldırılarda 59 kişi hayatını kaybeder, 700 den fazla kişi yaralanır.

Ardından Türkiye bir dönem boyunca ABD ile uyumlu bir politika seyreder, ABD ne isterse yapılır…

Yıl 2012, ilişkiler yeniden gerilmektedir. ABD, Türkiye’yi bir kukla devlet olarak görmektedir… Beyaz Saray, bir fotoğraf yayımlar fotoğrafta Başkan Obama, Erdoğan’la görüşmektedir, ve Obama’nın elinde beyzbol sopası vardır. ABD, Beyaz Saray sitesinde paylaşılan ve büyük tepki çeken bu fotoğrafla 2012 yılında ilk ciddi mesaj verilmiştir.

obama-erdogan-beyzbol-sopasi

Türkiye (2013 Eylül), Çin füzesi almaya karar verir. (Türkiye için çok önemli bir gelişme.) Teknoloji paylaşımını da içeriyor.

 

ABD ve NATO 17 – 25 Aralık darbe girişimini CIA onayı ve Fetö terör örgütü vasıtasıyla gerçekleştirir.

 

17 - 25 Aralık Darbe Girişimi, Çin füzesi, Hava Savunma Sistemi

 

Kasım 2015 tarihinde Rusya’ya ait bir savaş uçağı düşürülür, amaç Türkiye – Rusya savaşıdır. ABD’nin bu planı da başarılı olmaz.

Ardından, 15 Temmuz 2016 darbe girişimi yine CIA denetiminde, Fetö terör örgütü tarafından gerçekleştirilir…

 

 

15 Temmuz darbe girişiminin asıl amacı:

 

  1. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öldürülmesi.

 

  1. Türkiye’nin müthiş bir iç karışıklığa sürüklenmesi ve sonrasında hazırda bekleyen belirli unsurların (IŞİD/ Daesh, PKK, YPG, PYD vb.) Türkiye’ye sokulması sağlanarak Türkiye’de bir iç savaşın fitilinin ateşlenmesi. Ordu ve Polis içerisinde devlet düşmanı olan fetö terör örgütünün elemanları bu iç savaşı organize edeceklerdir. (4/9/2016 itibari ile, şu an halen kripto fetocülerin ordu ve polis içerinde yapılanmalarının bulunduğundan şüphelenilmektedir.)

 

  1. ‘Türkiye iç savaşı’, İncirlik üssünden yönetilecek!

 

 

Türkiye içerisinde fitili ateşlenen iç savaşın kontrolden çıkması üzerine, İncirlik üssünün ve ABD-NATO’nun nükleer bombalarının korunması için, (Sözde amaçları bu olacak) yabancı, tam donanımlı askeri birlikler (binlerce kişilik) o bölgeye konuşlanması. (Türk toprakları yeniden fiilen işgal edilecek.) İncirlik üssü ve çevresi ABD ve İngiliz ajanlarının ve NATO askerlerinin genel merkezi olacak. CIA ve MI6, Türkiye’de süren iç savaşın körüklenmesini bu bölgeden sağlayacak ve iç savaşı resmen İncirlik üssünden yönetecek.

 

Not: Akşam Gazetesinin bir İngiliz gazetesinden aldığı bu haber, olayın ciddiyeti ve iç savaşın körüklenmesinin dört koldan sağlanacağının belgesi: aksam.com.tr/guncel/ingiliz-gazeteden-sok-15-temmuz-iddiasi/haber-537463

Habere göre: İngiliz askerlerinin halkımıza ateş etmesi bile serbest olacaktı.

 

 

“HALKA ATEŞ ETMEK SERBEST OLACAKTI

Yüzlerce jet, helikopter ve öteki uçaklar 50 bin civarı Britanyalıyı tehlikeden uzaklaşmalarına yardımcı olmak için görevlendirilecekler. Askerler bu operasyona müdahale etmeye kalkışacak "yerel isyancılara" ateş etmekte serbest olacaklar. (Yerel halka) 

 

OPERASYON MERKEZİ KRALİYET HAVA ÜSSÜ

Kurtarma operasyonunun merkezi Türkiye'ye 100 mil uzaklıktaki Kıbrıs'ın güneybatı sahilinde bulunan Kraliyet Hava Kuvvetleri üssü olacak gibi görünüyor, fakat halihazırda Akdeniz'de bulunan Kraliyet Donanması savaş gemileri, Başbakan Theresa May'in görevlendirmesi halinde harekata dâhil olabilirler.

 

TÜRKİYE'DE GÜVENLİ BÖLGE OLUŞTURACAKLARMIŞ

İngiliz birlikleri, Türkiye içerisinde ''güvenli bölgeler'' oluşturacaklar ve havalimanları İngiliz vatandaşlarının havayolu ile ülkeden çıkarılmaları için kullanılacak. (Hava limanlarımıza İngiltere el koyuyor.) Önce pek çoğu Lübnan'a götürülmek üzere SAS komandoları eşliğinde tahliye başlayacak.”

 

Basınımızdan konuyla ilgili:

“TÜRKİYE’YE İNCİRLİK DARBESİ

Darbenin önemli isimlerinden Hatay İskenderun’daki 39. Mekanize Tugayı Komutanı Hasan Polat, darbeye giden süreçte İncirlik’te ABD’lilerle tam 12 kez görüştü. Ayrıca Hatay Harbiye’de son aylarda Amerikan heyetleriyle sık sık buluştu.

İtfaiye araçlarıyla kapatıldığı için kalkamayan Malatya’daki TSK envanterinde bulunmayan bomba yüklü 8 kargo uçağı Kayseri’den değil, darbeye destek için İncirlik’ten kaldırıldı.”

“15 Temmuz kanlı askeri darbe girişiminde; yakıt, ikmal ve jet desteği için Amerikan üssü İncirlik devreye sokuldu.”

KAN KUSAN UÇAKLARA DESTEK

Başta Hükümet, devlet, kurumlar ve esas milleti sarsan ve önceki 3 darbeye hiç benzemeyen “15 Temmuz kanlı kalkışmanın” her yolu 1952’de kurulan ABD’nin 13. Büyük denizaşırı üssü olan İncirlik’e çıkıyor. TBMM’yi, Cumhurbaşkanlığı’nı, Emniyet’i, Genelkurmay’ı, Türksat’ı, Belediye’yi, Havaalanını, Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın araç ve oteli ile esas İstanbul Boğazı ve Ankara meydanlarında milleti vuran, katleden TSK’daki Fetö cuntasına en büyük lojistik ve fiili askeri destek de İncirlik’ten geldi.”

“Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun “Darbenin arkasında ABD var” sözleriyle de İncirlik’in darbe desteği resmi kayıtlara geçmiş bulunuyor. Resmi beyanlar ve medyaya da yansıyanlara göre  15 Temmuz Darbesi için, Ankara Akıncılar Üssü’nün değil, İncirlik’in kullanıldığının ayrıntıları Üst Aklın Karanlık Üssünü ele veriyor.”

 

 

  1. Terör örgütleri YPG,/PYD,/PKK İncirlik üssü vasıtası ile ABD tarafından ağır silahlarla donatılacak, bu terör örgütleri Türkiye’ye girecek ve Güneydoğu’da Kürt halkı ayaklandırılacak.

 

 

  1. Türkiye’nin tamamen ABD’nin yönetimine girmesiyle, Türkiye - İran arasında bir savaş çıkartılması.

 

 

SONUÇ: Güya NATO ülkesi olan Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere tarafından, CIA planı ile bölünerek paramparça edilecek!